Colliers Poland Sp. z o.o.

Assistant | Business Development Dep. | Dział Define

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Aktualizacja danych w systemach zarządzania relacjami z klientami (Salesforce), wsparcie w analizie danych sprzedażowych. Administracja wewnętrznych dokumentów działu
  • Przygotowywanie materiałów sprzedażowych, szablonów dokumentów, prezentacji, tłumaczeń (praca głównie w narzędziach PowerPoint, Notion, Miro)
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby działań prospectingowych i sprzedażowych. Wspieranie dyrektora działu i zespołu w codziennych zadaniach i realizowanych projektach
  • Organizowanie spotkań, przygotowanie agendy i minutek
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Power Point
  • Wykształcenie wyższe lub student/ka dostępny/a w pełnym wymiarze godzin
  • Chęć pracy w roli supportującej
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i nieszablonowego myślenia.
  • Dokładność i systematyczność
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Zdolność do pracy w zespole
Wymagania (mile widziane)
zainteresowanie rynkiem nieruchomości
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe płatne dni nieobecności dla rodziców (6 dni rocznie) oraz platformy benefitowej
  • Pracę hybrydową
  • Programy szkoleń wewnętrznych, dostęp do platformy szkoleniowej
  • Akademia ESG
  • inicjatywy dobroczynne
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023
  • owoce
  • opieka psychologiczna
  • strefa relaksu
  • firmowa biblioteka
  • Pracę w zespole nastawionym na przedsiębiorczość, współpracę i dobrą atmosferę
  • kawa / herbata
  • szkolenia i kursy
  • Realną możliwość rozwoju i współpracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie)
  • przyjazna atmosfera
  • prywatna opieka medyczna

Colliers Poland Sp. z o.o. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całym kraju. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.