Akrostal Sp. z o.o.

Asystent / Asystentka ds. handlowych z językiem czeskim i/lub słowackim

Miejsce zatrudnienia
ul. Górecka 1, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • bieżąca obsługa klientów firmy,
  • realizacja zamówień,
  • korespondencja handlowa,
  • współpraca z odbiorcami towarów,
  • rejestracja operacji logistycznych i tworzenie dokumentów z tym związanych,
  • mile widziane pozyskiwanie nowych klientów.
Wymagania (mile widziane)
  • zdolności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • znajomość języka czeskiego i/lub słowackiego na poziomie minimum B2,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • wysoka kultura osobista.
Korzyści dla kandydata
  • umowę o pracę + system nagród,
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30,
  • codziennie darmowe kanapki.
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • pracę w biurze w młodym i zgranym zespole,
  • dofinansowanie zajęć sportowych

Firma Akrostal jest jednym z największych dystrybutorów stali jakościowej zatrudniającej ponad 200 pracowników.

Wśród naszych odbiorców znajdują się największe firmy spośród takich gałęzi gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, armaturowy, stoczniowy, rolniczy oraz odlewniczy. Jesteśmy firmą o stabilnej pozycji na rynku ponad 20 letnim doświadczeniem.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj