Espersen Poland Sp. z o.o.

Asystent / Asystentka ds. Kontrolingu

Miejsce zatrudnienia
ul. BoWiD 15, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Przeprowadzanie i księgowanie inwentaryzacji
  • Kontrola i anazliza stanów magazynowych
  • Przygotowywanie i prezentowanie raportów produkcyjnych dla kierownictwa wraz z standardowymi KPI
  • Kontrola płynności i poprawności ruchów magazynowych
  • Sporządzanie raportów i analiz ad hoc
  • Kontrola, analiza i weryfikacja zleceń produkcyjnych
Wymagania (mile widziane)
  • Zaangażowanie, terminowość i poczucie odpowiedzialności
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność analizy i interpretacji danych
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) na kierunkach ekonomia, finanse, rachunkowość
  • Umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office, zwłaszcza Excel)
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Pakiet szkoleń dopasowanych do indywidualnych potrzeb
  • Zaplanowany proces onboardingu oraz wsparcie zespołu w okresie wdrożenia
  • Udział w ambitnych i innowacyjnych projektach
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • parking dla pracowników
  • możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej organizacji
  • Dobrą atmosferę w pracy opartą na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności
  • brak dress code’u

Espersen A/S jest dostawcą wysokiej jakości produktów i zaopatruje klientów zarówno w Europie jak i USA. Wśród nich są jedne z największych międzynarodowych grup spożywczych na świecie, takie jak NOMAD (właściciel marek Iglo i Findus), McDonald's, Tesco i Migros.

Wykorzystywane surowce to głównie gatunki takie jak dorsz, plamiak i czarniak. Większość produktów to produkty marki własnej na zamówienie.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj