benett PEOPLE

Asystent / Asystentka Działu Rekrutacji

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z kandydatami poprzez udzielanie informacji oraz zapewnienie pozytywnego doświadczenia związanego z rekrutacją
  • Publikacja oraz redagowanie ofert pracy
  • Nadzór nad harmonogramami spotkań i rozmów kwalifikacyjnych
  • Kontrola dokumentacji związanej z procesami rekrutacyjnymi oraz zatrudnieniem pracowników
  • Wsparcie działu rekrutacji w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
Wymagania (oczekiwane)
  • Zdolność organizacyjna i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
Wymagania (mile widziane)
Studenci zaoczni , kierunek: socjologia, psychologia, ZZL
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Prace w stałych godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku (w przypadku studentów rozpoczynających zjazdy już w piątek jesteśmy elastyczni).
  • Możliwość długofalowej współpracy
Agencja Pracy Benett People poszukuje osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki działu rekrutacji do przyuczenia. Jeśli jesteś energiczną osobą, która chce rozwijać się w obszarze rekrutacji i zyskać cenne doświadczenie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj