TelForceOne S.A.

Asystent Koordynatora Projektów Sprzedażowych

Miejsce zatrudnienia
ul. Krakowska 119, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Wychodzenie z inicjatywą własnych pomysłów;
  • Komunikacja z zespołem, Product Managerami oraz działami wewnętrznymi spółki;
  • Przygotowywanie dokumentów dotyczących realizowanych prac (w tym formatek pod określone etapy projektowe);
  • Bieżące wsparcie Koordynatora oraz współrealizacja przy projektach sprzedażowych do kluczowego klienta;
  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu dobrych relacji z klientem oraz między działowych;
Wymagania (oczekiwane)
  • Analityczne i logiczne myślenie;
  • Umiejętność pracy z terminarzem w tym pod presją czasu;
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy (projekty planujemy zespołowo, a swój dzień składasz samodzielnie);
  • Proaktywność i duża odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znajomość narzędzi office (głównie Excel oraz Arkusze Google- swobodne poruszanie się w obrębie danych);
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole;
  • Skrupulatność;
  • Dobra znajomość j. angielskiego (pisemna)
  • Kreatywność w zakresie usprawniania procesów,
Wymagania (mile widziane)
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy projektowej
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • Współuczestniczenie w realizacji projektów sprzedażowych, które możesz spotkać na półce w jednej z największych sieci handlowych FMCG;
  • Dogodna lokalizacja, dobry dojazd komunikacją miejską
  • ubezpieczenie na życie
  • Praca stacjonarna;
  • Możliwość współuczestnictwa w kreacji bardzo szerokiego portfolio produktowego;
  • Możliwe godziny pracy (7-15, 8-16, 9-17)
  • program rekomendacji pracowników
  • kawa / herbata
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę;
  • Różnorodne benefity min. zniżki na firmowe produkty i usługi, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • elastyczny czas pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
Tworzymy firmę o globalnym zasięgu, która z odwagą i pasją wspiera biznes swoich partnerów, dostarczając najnowszych rozwiązań z zakresu mobilnych technologii. Naszym celem jest zwiększenie siły i skuteczności, dzięki rozszerzeniu kompetencji do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj