ULMA Construccion Polska S.A.

Asystent projektanta

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Koszajec (powiat pruszkowski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Wykonywanie projektów technicznych deskowań/rusztowań wraz z obliczeniami statycznymi i zestawieniami elementów
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym oraz działem handlowym w zakresie pozyskiwania oraz obsługi kontraktów
  • Wspieranie handlowców od strony technicznej w rozmowach i negocjacjach z klientem
  • Wykonywanie przedmiarów i ofert technicznych deskowań dla obiektów kubaturowych, przemysłowych oraz inżynieryjnych
  • Wizyty na budowach – nadzór nad montażem elementów, odbiory techniczne
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadań
  • Biegła obsługa komputera - w tym znajomość programów komputerowych do wykonywania obliczeń statycznych np. RM-WIN, Robot; bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD
  • Dobra znajomość statyki budowli oraz wymiarowania konstrukcji stalowych i drewnianych
  • Dobra znajomość obowiązujących norm budowlanych krajowych oraz EuroCodów, znajomości Prawa Budowlanego, obowiązujących przepisów budowlanych i BHP w zakresie montażu deskowań
  • Absolwent, ewentualnie student III, IV lub V roku Budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie w zakresie projektowania lub wykonawstwa
  • Kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską
  • elastyczny czas pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • Pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
  • Możliwość nabywania doświadczeń oraz rozwoju osobistego w ramach struktury firmy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • parking dla pracowników
  • możliwość pracy zdalnej
  • Dopłatę do urlopu
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie wypoczynku

ULMA Construction należy do największych producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie. Firma związana jest z budownictwem od ponad 55 lat. Oprócz zaawansowanych technologicznie rozwiązań oferujemy profesjonalne usługi w zakresie projektowania deskowań i rusztowań oraz logistyki, jak również wszechstronne doradztwo podczas montażu i eksploatacji naszych systemów na placu budowy. Jesteśmy obecni na ponad 50 rynkach, na wszystkich kontynentach.

Polski oddział firmy – ULMA Construccion Polska S.A. – prowadzi działalność w 11 biurach na terenie całego kraju, posiada 4 duże centra logistyczne i dostarcza rozwiązania dla wszystkich sektorów budownictwa.

Podstawą naszej działalności jest rozwój wydajnych i konkurencyjnych systemów deskowań i rusztowań, a co za tym idzie oferowanie niezawodnych usług. Produkt ma znaczenie, ale tak naprawdę liczy się znalezienie optymalnych rozwiązań, spełnianie wymagań klienta oraz terminowość.