Grupa Warta

Asystent/ka Członka Zarządu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. rondo Daszyńskiego 1, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • organizacja wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych,
  • bieżąca organizacja pracy sekretariatu – obsługa organizacyjna i sekretarska Członka Zarządu,
  • zapewnienie procesu komunikacji Członka Zarządu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • obsługa wizyt gości krajowych i zagranicznych, w tym m.in. zamawianie cateringu, rezerwacje sal na spotkania,
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów,
  • zarządzanie kalendarzem, planowanie i monitorowanie zaplanowanych działań,
  • rozliczanie wydatków służbowych i delegacji.
Wymagania (oczekiwane)
  • wykształcenie wyższe,
  • wysoka kultura osobista,
  • dojrzałość biznesowa, odpowiedzialność,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku.
  • doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dokładność i skrupulatność,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • bogaty pakiet benefitów, w tym karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki na na ubezpieczenia,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • ubezpieczenie na życie
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość również pracy zdalnej.
Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.