DSV Global Transport and Logistics

Asystent/ka ds. operacji finansowych w Payment Factory (zmiana popołudniowa)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Taśmowa 10, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Dodatkowe projekty przydzielone przez Team Leadera.
  • Współpraca z oddziałami firmy w Europie i na świecie, w ramach Shared Service Centre.
  • Księgowanie transakcji bankowych.
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności ręcznych i automatycznych w systemie SAP.
  • Uzgadnianie sald księgowych na kontach bankowych na dany dzień i na koniec miesiąca.
  • Bieżąca obsługa, rejestrowanie, weryfikacja i księgowanie wyciągów bankowych.
Wymagania (oczekiwane)
  • Dokładność, skrupulatność i zdolność do pracy pod presją czasu.
  • Doświadczenie w obszarze operacji finansowych lub rachunkowości.
  • Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych 14:00-22:00.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności samoorganizacyjne
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2.
Wymagania (mile widziane)
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów/księgowości.
  • Znajomość systemu SAP.
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • Program przejść wewnętrznych
  • siłownia w biurze
  • Buddy
  • Work-life Harmony
  • ubezpieczenie na życie
  • bike parking
  • Skandynawska kultura pracy
  • dofinansowanie nauki języków
  • canteen
  • inicjatywy dobroczynne
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • paczki świąteczne
  • Katalog szkoleń wewnętrznych oraz platforma e-learningowa
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • modern & ergonomic eco-office
  • Kultura feedbacku
  • Umowa o pracę

DSV Group is one of the world’s leading transport, freight forwarding and logistics companies. Our headquarters are located in Denmark and our offices – in more than 90 other countries.

DSV consists of following 3 operational divisions: DSV Air&Sea | DSV Road | DSV Solutions.

What is more in Poland you can find: DSV ISS | DSV Services.

DSV International Shared Services (DSV ISS) in Warsaw is in a phase of dynamic development. We employ more than 1500 fantastic people and this number is constantly increasing.

We provide global services within areas like: Finance & Accounting, Claims, Customs, IT, Process Automation, Customer Reporting & Data Quality, HR & Administration, Back Office.