MONDI sp. z o.o.

Asystent/ka ds. Rekrutacji z komunikatywnym j. niemieckim

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. plac Andersa 3, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Redagowanie i udostępnianie postów na wyszukanych grupach
  • Przeprowadzanie telefonicznej weryfikacji znajomości j. niemieckiego u kandydatów na poziomie podstawowym i komunikatywnym (A1-B1)
  • Bieżący kontakt telefoniczny z kandydatami (przedstawianie ofert pracy, wstępne rozmowy weryfikacyjne)
  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę
  • Budowanie i analiza bazy kandydatów
  • Poszukiwanie kandydatów poprzez działania na Facebooku
Wymagania (oczekiwane)
  • Wielozadaniowość to Twoje drugie imię, a kreatywność to Twoja supermoc
  • Interesujesz się branżą HR i sprawnie poruszasz się na Facebooku (grupy związane z pracą)
  • Studiujesz zaocznie lub ukończyłeś/aś minimum studia licencjackie (mile widziane kierunki studiów związane z branżą HR lub pokrewne)
  • Znasz j. niemiecki na poziomie komunikatywnym (B1) i zależy Ci na jego dalszym rozwoju
  • Łatwo nawiązujesz kontakty
  • Potrafisz znaleźć klucz do rozwiązania każdej sytuacji i z determinacją dążysz do wyznaczonych celów
Korzyści dla kandydata
  • Indywidualnie dopasowana oferta szkoleń
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • owoce
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • firmowa biblioteka
  • strefa relaksu
  • prywatna opieka medyczna
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, bezpłatna siłownia w biurowcu, codzienna dawka witamin (owoce, soki)
  • wsparcie psychologiczne
  • możliwość pracy zdalnej
  • siłownia w biurze
  • Współpraca ze zgranym, wspierającym zespołem
  • świętowanie urodzin
  • Szkolenie wdrożeniowe - zapoznanie ze standardami pracy Mondi
  • inicjatywy dobroczynne
  • Ścieżki rozwoju szyte na miarę
  • napoje
  • Komfortowe biuro w centrum miasta z widokiem na panoramę Poznania
  • spotkania integracyjne
  • Hybrydowy model pracy
  • brak dress code’u
  • ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatne wsparcie psychologiczne
  • kawa / herbata

od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im najwyższej jakości rozwiązania w zakresie rekrutacji i doradztwa personalnego (jakość naszych usług oceniana jest przez klientów na poziomie 90%)

MONDI sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.