Adecco Poland Sp. z o.o.

Asystent/ka Kierownika Projektu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Asystowanie w przygotowywaniu dokumentacji projektowej i raportów.
  • Wspieranie Kierownika Projektu w planowaniu, monitorowaniu i koordynacji działań projektowych.
  • Wsparcie administracyjne.
  • Utrzymywanie regularnej komunikacji z zespołem projektowym oraz zewnętrznymi partnerami.
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Praktyczne doświadczenie w pracy biurowej będzie mile widziane.
  • Znajomość narzędzi biurowych (np. MS Office, Excel).
  • Znajomość Autocad będzie mile widziane.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie.

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.