Lagardere Travel Retail SP. z o.o.

Asystent/ka w Dziale Księgowości

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
ul. Aleje Jerozolimskie 174, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Archiwizacja dokumentów
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Wsparcie działu księgowości w księgowaniu faktur kosztowych oraz wyciągów bankowych
  • Prace pomocnicze w dziale księgowości
  • Przygotowanie dokumentów do płatności
Wymagania (mile widziane)
  • Dokładność, sumienność
  • Dyspozycyjność 8 h dziennie (poniedziałek - piątek)
  • Znajomość programu MS Office
Korzyści dla kandydata
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Wdrożenie do pracy
  • elastyczny czas pracy
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwości rozwoju
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwości rozwoju
  • Pracę w nowoczesnym biurze w bardzo dobrej lokalizacji

Lagardere Travel Retail jest międzynarodową firmą, która już od ponad 20 lat z powodzeniem działa na polskim rynku.

Lagardere Travel Retail zarządza w Polsce siecią ponad 800 punktów sprzedaży prowadzonych pod 33 różnymi brandami w ramach 3 linii biznesowych: Travel Essentials (Inmedio, Inmedio Trendy, 1Minute, Relay, Hubiz) Duty Free & Fashion (Aelia Duty Free, Aelia Beauty, The Fashion Gallery) i Foodservice (So!Coffee, Furore, Chief's, Misa).

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj