EWE energia Sp. z o.o.

Audytor energetyczny (m/k)

Miejsce zatrudnienia
ul. Grunwaldzka 184, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • wykonywanie audytów energetycznych w przedsiębiorstwach i instytucjach
  • przygotowanie ofert i wycen usług energetycznych dla przedsiębiorstw i instytucji
  • prezentacja wyników audytu w podmiotach, dla których był wykonany
  • proponowanie rozwiązań wspierających zieloną transformację przedsiębiorstw
  • poszukiwanie i proponowanie rozwiązań ograniczających zużycie energii (prąd, gaz, ciepło) u odbiorców biznesowych i instytucjonalnych
  • wykonywanie audytów energetycznych budynków (audyty termomodernizacyjne)
  • wykonywanie koncepcji technicznych dla inwestycji w projekty związane z efektywnością energetyczną
  • wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej
Wymagania (mile widziane)
  • znasz j. angielski lub niemiecki na poziomie min. B2
  • znasz pakiet MS Office
  • masz zmysł analityczny
  • masz wykształcenie wyższe techniczne w branży energetycznej
  • jesteś samodzielny i kreatywny w realizacji zadań
  • znasz program Arcadia Termocad
  • znasz problematykę efektywności energetycznej
  • masz czynne prawo jazdy kat. B
  • masz doświadczenie w branży energetycznej
Korzyści dla kandydata
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • świadczenia socjalne, m.in. dopłaty do wypoczynku, karty podarunkowe, kartę Multisport
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • ubezpieczenia zdrowotne, prywatną opiekę medyczną
  • program wsparcia psychologicznego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • umowę o pracę
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • karty przedpłacone
  • możliwość pracy hybrydowej/zdalnej
  • paczki świąteczne
  • indywidualny plan rozwoju Twoich umiejętności

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj