Sii Sp. z o.o.

Automatyk – Programista PLC

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Tadeusza Szeligowskiego 6b, Lublin, Lubelskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Uruchamianie systemów automatyki przemysłowej i robotyki u klientów w Polsce i za granicą
  • Przygotowanie oprogramowania, dokumentacji technicznej i projektowej ze szczególnym uwzględnieniem wymagań bezpieczeństwa i standardów przemysłowych
  • Udział w testach FAT/SAT oraz wsparcie produkcji
  • Parametryzacja, uruchomienie i optymalizacja pracy komponentów automatyki przemysłowej (prasy, systemy wizyjne, napędy itp.)
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych przez Sii, m.in. w Polsce, Szwecji, Holandii, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie
  • Programowanie sterowników przemysłowych (Siemens, Beckhoff)
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC (Siemens lub Beckhoff)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych około 50% czasu w roku
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Robotyka, Mechatronika lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej/ intralogistycznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Wymagania (mile widziane)
Znajomość dodatkowego sterownika np. Omron, Mitsubishi, Allen-Bradley
  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie
  • Stabilność zatrudnienia – 1,9 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku
  • Dzielimy się zyskiem z pracownikami - w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 21 mln PLN
  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer
  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People
  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma kafeteryjna, zniżki na samochody i więcej
  • Tytuł Great Place to Work od 2015 roku - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły
  • 1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników
  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

Sii to nieustannie rozwijający się dostawca usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynieryjnych w Polsce. Zatrudniamy już ponad 7 500 specjalistów i realizujemy projekty z różnorodnych branż dla klientów z wielu krajów na całym świecie.

Tytuł Great Place to Work zdobyty 8 razy z rzędu to dowód na to, że w Sii tworzymy przyjazne środowisko pracy. W badaniu aż 90% naszych pracowników odpowiedziało, że Sii jest świetnym miejscem pracy, a 95% z nich sądzi, że panuje tu świetna atmosfera.