Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

Barista

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Wolności 90, Ożarowice (powiat tarnogórski), Śląskie, Polska
Kategorie:
Hotelarstwo
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 4
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Obsługa Gości w oparciu o obowiązujące standardy.
  • Dbanie o dobrą atmosferę wśród naszych Gości i w zespole.
  • Dbanie o najwyższą jakość serwowanych produktów.
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.
  • Przygotowywanie oferty gastronomicznej.
Wymagania (oczekiwane)
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Entuzjazm i empatia w codziennej pracy.
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy i święta).
  • Umiejętność pracy w zespole.
Wymagania (mile widziane)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Praca w wyjątkowej atmosferze lotniska i świetnym zespole.
  • dofinansowanie nauki języków
  • prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Rabat pracowniczy na produkty z oferty Kawiarni.
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Stabilny grafik pracy, który uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby.

Grupa Baltona na rynku Polskim istnieje już od 77 lat. Jesteśmy operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Kawiarnia "Cavarious" w Porcie Lotniczym Katowice-Pyrzowice poszukuje do swojego zespołu Baristy.

Jeżeli umiesz pracować zespołowo, a kawa to Twoja pasja – dołącz do nas!