Termika Sp. z o.o.

Brygadzista produkcji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Narwicka 2g, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zarządzanie podległym zespołem - organizowanie pracy, wyznaczanie i delegowanie obowiązków
  • Praca zgodnie z przepisami BHP
  • Dbałość o efektywność oraz jakość pracy zespołu
  • Optymalizacja i usprawnianie procesów produkcyjnych
  • Szkolenie nowych pracowników
  • Bieżąca kontrola procesu produkcyjnego (produkcja gniazdowa na hali 1000m2)
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w pracy w dziale produkcji na stanowisku lidera / brygadzisty
  • Gotowość do pracy 3 zmianowej (6-16, 14-22, 22-6)
  • Zdolności komunikacyjne, bardzo dobra organizacja pracy oraz systematyczność
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole i pozytywne podejście do ludzi
Wymagania (mile widziane)
Znajomość urządzeń CNC, pras krawędziowych, wykrawarek, gilotyn
  • W ramach integracji zapraszamy na wybrane koncerty do loży Termiki w Ergo Arena
  • parking dla pracowników
  • Bezpłatny zamknięty parking pod biurem
  • Karta MultiSport Plus poniżej 70zł miesięcznie
  • Zatrudnienie w stabilnej gdańskiej firmie – ponad 25 lat na rynku, laureat Diamentów Forbesa
  • paczki świąteczne
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • „Poznajmy się” – program pozwalający na poznanie biznesu i kluczowych działów firmy
  • Udział w programach dobroczynnych (zbiórki, akcje rowerowe)
  • ubezpieczenie na życie
  • Wdrożenie na stanowisku, praca z doświadczonymi współpracownikami
  • program rekomendacji pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • Prywatna opieka medyczna poniżej 70zł miesięcznie oraz możliwość objęcia nią rodziny
  • Możliwość wyboru formy współpracy
  • Biuro i hala produkcyjna 4km od dworca Gdańsk Główny
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie poniżej 60zł i możliwość ubezpieczenia Twoich bliskich
  • inicjatywy dobroczynne
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Paczki świąteczne zimą i coroczne spotkanie integracyjne w formie pikniku latem
  • Rozwój zawodowy, perspektywa awansu pionowego lub poziomego
  • kawa / herbata

Jesteśmy liderem na rynku izolacji przemysłowych. Od ponad 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu, prowadząc projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych. Dzięki naszym zespołom zrealizowaliśmy dotąd 7000 projektów izolacji, instalacji HVAC i sanitarnych w przemyśle oil&gas, marine, offshore i spożywczym.

Posiadamy własną halę produkcyjną z nowoczesnym parkiem maszynowym CNC. Prowadzimy także handel detaliczny i hurtowy materiałów termoizolacyjnych oraz specjalistycznej chemii budowlanej. Warto rozwijać się z nami.

Więcej o nas:

www.termika.eu

www.facebook.com/termika.eu