ATEM–Polska Sp. z o.o.

Brygadzista/Elektromonter/Monter robót SRK, teletechnicznych, energetycznych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Aleja Wincentego Witosa 3, Lublin, Lubelskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Czytanie schematów elektrycznych
  • Obsługa urządzeń SRK na torach kolejowych
  • Montaż urządzeń automatyki kolejowej, teletechniki oraz aparatury elektrycznej
  • Montaż i obróbka kabli teletechnicznych, sygnalizacyjnych i elektroenergetycznych
Wymagania (oczekiwane)
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
Wymagania (mile widziane)
Uprawnienia do pracy w czynnych urządzeniach SRK
  • Pracę na podstawie umowy o pracę w doświadczonym zespole w ramach międzynarodowego holdingu VINCI
  • Pewność terminowej wypłaty wynagrodzeń
  • Dołączysz do spółki, która dba o dobrą atmosferę (spotkania integracyjne, spotkania świąteczne, akcje charytatywne i społeczne)
  • Oferujemy Program Poleceń Pracowników, możesz otrzymać do 3 tys. zł brutto za polecenie pracownika do naszej spółki
  • preferencyjne pożyczki
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kawa / herbata
  • Stabilność zatrudnienia - średni staż pracy to ponad 10 lat
  • wyprawka dla dziecka
  • Dbamy o naszych pracowników, dlatego finansujemy: prezenty świąteczne dla dzieci pracowników, zapomogi losowe
  • spotkania integracyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • Pracodawca sfinansuje Twój podstawowy pakiet prywatnej opieki medycznej i dofinansujemy Twoją kartę MultiSport
  • Dajemy możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach

Axians to marka VINCI Energies prowadząca działalność w branży ICT. Na polskim rynku działamy od ponad 25 lat.

Jako lider w dziedzinie ICT, Axians jest zaufanym partnerem przy wdrażaniu nowych technologii teleinformatycznych.

Nasza oferta zapewnia wszystkim Klientom, firmom, organizacjom rządowym oraz dostawcom usług, unikalny wachlarz rozwiązań do projektowania, wdrażania i obsługi infrastruktury ICT.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie wymagana jest specjalistyczna wiedza o kompleksowych rozwiązaniach teleinformatycznych