Ochrona Juwentus Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością

Brygadzistka/Kierownik Usług Porządkowych - obiekt tv

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • nadzór nad dokumentacją osób zatrudnionych
  • kontrola terminowości i jakości wykonania usługi
  • weryfikacja usług porządkowych na obiekcie
  • codzienny podział i weryfikacja zadań do wykonania pomiędzy członków zespołu
  • wprowadzanie oraz szkolenie nowozatrudnionych
  • w razie konieczności również sprzątanie na obiekcie
  • ścisła współpraca z klientem
  • codzienny kontakt z koordynatorem
Wymagania (oczekiwane)
  • pozytywne nastawienie i otwartość na ludzi
  • dobra organizacja czasu
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi (mile widziane doświadczenie w firmie sprzątającej)
  • doświadczenie w usługach porządkowych
  • osoba zmotoryzowana z prawem jazdy kat.B.
Korzyści dla kandydata
  • możliwość awansu w strukturach spółki
  • elastyczne godziny pracy, uzgadniane grafikiem
  • szkolenie
  • wynagrodzenie: 4500 zł netto+atrakcyjny dodatek funkcyjny
  • umowę o pracę po okresie próbnym
Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy. W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów do ochrony