PGP HUB Sp. z o.o.

Communications Planner

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Domaniewska 44, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przeprowadzanie analiz i tworzenie raportów
  • Analiza grup celowych, trendów rynkowych
  • Przygotowywanie pełnych prezentacji analiz konkurencji
  • Monitorowanie i rozliczanie przebiegu kampanii
  • Planowanie i zakup kampanii reklamowych w mediach online oraz offline dla klientów
  • Współpraca z agencją reklamową oraz partnerami mediowymi
  • Ewaluacja ofert mediowych
  • Udział w tworzeniu strategii mediowych
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość mediów offline (TV, radio, ooh) będzie dodatkowym atutem
  • Lubisz liczyć i analizować dane a Excel nie ma przed Tobą tajemnic
  • Masz wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie tworzenia strategii mediowych
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Posiadasz trzyletnie doświadczenie w pracy w domu mediowym
  • Posiadasz ogólną wiedzę o wszystkich kanałach digitalowych i trendach w obszarze komunikacji w Internecie
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem
  • Masz doświadczenie w zakresie planowania i zakupu kampanii digital
Korzyści dla kandydata
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • dofinansowanie nauki języków
  • jeden krótszy dzień pracy
  • elastyczny czas pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • spotkania integracyjne
  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • program rekomendacji pracowników
  • brak dress code’u
  • firmowa biblioteka
  • inicjatywy dobroczynne
  • Hybrydowy tryb pracy
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • możliwość pracy zdalnej
Starcom jest globalną agencją mediową należąca do jednego z największych na świecie holdingów reklamowych Publicis Groupe. W oparciu o naszą wiedzę o konsumentach, ich relacjach z markami, mediami i technologiami, tworzymy platformy doświadczeń z markami, rozwijające biznes naszych Klientów. W Polsce Starcom zatrudnia ponad 300 ekspertów i gwarantuje Klientom wszystkie kluczowe usługi niezbędne do prowadzenia skutecznych biznesowo działań reklamowych: performance marketing, analityka i badania, technologia i zarządzanie danymi, content marketing oraz business transformation. Starcom od wielu jest liderem w raporcie Qualitative Evaluation, w którym międzynarodowa firma audytorska RECMA, ocenia agencje mediowe na polskim rynku. Starcom obsługuje kilkadziesiąt najbardziej wymagających polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.