SESCOM S.A.

Data Miner

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Pozyskiwanie danych niezbędnych do tworzenia analiz, zestawień i modeli biznesowych
  • Obsługa zapytań rynkowych oraz tworzenie ofert handlowych
  • Kontakt z klientem w celu pozyskania potrzebnych danych
  • Przygotowywanie modeli biznesowych w środowisku komputerowym
  • Współudział w podejmowaniu strategicznych decyzji w oparciu o przeprowadzone analizy danych
  • Doradztwo i współpraca z pozostałymi działami Spółki
  • Prezentacja wyników w postaci raportów oraz prezentacji
  • Analiza ekonomiczno-techniczna projektów
  • Wsparcie w przygotowywaniu analiz finansowych dotyczących prowadzonych projektów
  • Wykorzystywanie technik analitycznych i statystycznych do budowania wiedzy o klientach (obecnych i potencjalnych), a także konkurencji rynkowej, w celu Optymalizacji procesów
Wymagania (oczekiwane)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analizy i rozwiązywania problemów
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: Informatyka, Ekonometria, Elektrotechnika, Energetyka, Elektronika lub pokrewne
  • MS Office (Word, Excel, Power Point) – biegła obsługa
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Dociekliwość, dokładność, analityczne myślenie
  • Znajomość metod generowania, wykorzystywania dużych zbiorów danych, metod matematycznego modelowania procesów biznesowych, analizy finansowej
  • Język angielski – poziom średnio-zaawansowany (min. B1)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min.2 lata
  • Wiedza z zakresu rynków energii, podstaw pracy urządzeń, instalacji oraz systemów energetycznych
Wymagania (mile widziane)
Znajomość środowisk programistycznych, np. Python, R, VBA
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie benefitów: prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa/prywatne ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Płatny system poleceń pracowniczych
  • spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie na życie
  • Swobodna atmosfera pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • Możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej
  • prywatna opieka medyczna
  • Dogodna forma współpracy UoP lub B2B
  • Wspólny udział w akcjach charytatywnych i społecznych
  • Doświadczony, wspierający zespół
  • Platforma do nauki języków obcych