DAGMA Sp. z o. o.

Digital and social media marketer

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Bażantów 4, Katowice, Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Analiza efektywności prowadzonych kampanii i działań (m.in. na podstawie Google Analytics),
  • Pomoc w projektowaniu i realizacji ścieżek automatyzacji.
  • Raportowanie skuteczności prowadzonych kampanii,
  • Samodzielne prowadzenie firmowych profili Facebook i LinkedIn oraz współpraca z agencją social mediową
  • Współpraca z innymi pracownikami działu m.in. w zakresie działań lead generation, promocji ecommerce oraz marketing automation,
  • Projektowanie i realizowanie kampanii digitalowych (google ads, remarketing, facebook ads, LinkedIn),
Wymagania (oczekiwane)
  • Silne zdolności analityczne,
  • Znajomość narzędzi google analytics, google ads, menedżer reklam,
  • Nastawienie efektywnościowe i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii digitalowych (google, facebook, LinkedIn)
  • Kreatywność,
  • Samodzielność i otwartość na współpracę z innymi pracownikami.
  • Doświadczenie w prowadzeniu firmowych kanałów Facebook i LinkedIn,
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • nagroda jubileuszowa
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego,
  • spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • niezwykłą atmosferę w pracy,
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • niezbędne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa IT oraz naszej oferty produktowej,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • praca w modelu hybrydowym po okresie próbnym,
  • paczki świąteczne
  • zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,
Dagma, jako ekspert bezpieczeństwa IT dostarcza swoim klientom rozwiązania pozwalające na skuteczną ochronę systemów IT przed zagrożeniami i atakami z internetu oraz świadczy usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa. Wykonujemy testy penetracyjne (zadania typu Red Team) i świadczymy usługi monitoringu bezpieczeństwa sieci dla klientów korzystających z naszych rozwiązań (usługi zbliżone do usług SOC – zadania typu Blue Team).