Columbus Energy S.A.

Doradca HERO

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Lublin, Lubelskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Utrzymywanie wysokich standardów jakościowych w zakresie obsługi Klientów indywidualnych
  • Współpraca z działem technicznym oraz działem realizacji przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań OZE dla Klientów indywidualnych
  • Ścisła współpraca z Team Leaderem oraz Dyrektorem Obszaru
  • Sprzedaż produktów z naszego portfolio
Wymagania (oczekiwane)
  • Nastawienie na rozwój w naszej organizacji
  • Zajawka na OZE- liczymy, że śledzisz najnowsze rozwiązania, możliwości i chcesz się w tym temacie rozwijać
  • Nastawienie na cel i sportowe zacięcie do bycia najlepszym :)
  • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji
  • Umiejętność pracy indywidualnej, ale również Zespołowej
  • Determinacja w osiąganiu postawionych celów
  • Duża dawka pozytywnej energii
Wymagania (mile widziane)
Paszport z uwagi na częste międzynarodowe wyjazdy integracyjne :)
Korzyści dla kandydata
  • Współpraca z firmą notowaną na GPW
  • Praca w największej firmie OZE w tej części Europy (międzynarodowe środowisko: Słowacja, Czechy, Ukraina)
  • Najlepszy pracodawca
  • Realizacja misji wraz z fundacją Carbon Footprint
  • Opieka Medyczna
  • Najwyższe w Polsce wynagrodzenie prowizyjne
  • Karta Multisport
  • Największy brand
  • elastyczny czas pracy
  • Wyjazdy motywacyjne: 2023 Dubaj, 2024 Malediwy
  • Najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania na rynku OZE - sygnowane Columbus Technology
  • program rekomendacji pracowników
  • spotkania integracyjne
  • Najlepsze biuro w Polsce
  • Jasna ścieżka kariery
  • Najbardziej profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Największa baza zadowolonych Klientów
  • Najczęściej nagradzana firma w branży

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.