"ŚWIAT GSM"

Doradca Klienta

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Dbanie o wizerunek salonu/punktu firmowego zgodnie z wymogami marki
  • Sporządzanie dokumentacji i raportów związanych ze sprzedażą
  • Bieżące doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
  • Realizacja założonych wskaźników sprzedażowych
  • Aktywna bezpośrednia sprzedaż produktów i usług firmy
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami oraz budowanie relacji z klientami
Wymagania (oczekiwane)
  • Chęć nauki i rozwoju w branży GSM (wszystkiego Cię nauczymy)
  • Umiejętność pracy w zespole i wspólnego osiągania celów
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Motywacja i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność wykorzystania ich w kontakcie z klientem
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie w sprzedaży lub/i obsłudze klienta - Jeżeli nie posiadasz takiego doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!
Korzyści dla kandydata
  • Warsztaty sprzedażowe
  • Karta MultiSport
  • Stabilną podstawę oraz premię zależną od realizacji celów
  • Stabilne zatrudnienie i pracę wśród ekspertów zgromadzonych przez 15 lat funkcjonowania firmy
  • Możliwość awansu finansowego i stanowiskowego
  • Elastyczny grafik - to Ty decydujesz kiedy pracujesz
  • Zniżki na produkty i usługi firmowe
  • Pracę w wiodącej firmie na rynku GSM
  • 100% wprowadzenie na stanowisko - bazujemy na Twoim zaangażowaniu i potencjale dlatego z łatwością zapoznamy Cię z branżą GSM i nauczymy technik sprzedaży
  • Możliwość relokacji do innych oddziałów w całej Polsce
  • Szkolenia branżowe i produktowe
  • Spotkania integracyjne
Jesteśmy liderem na rynku w branży GSM. Przez 16 lat funkcjonowania firmy zbudowaliśmy liczącą blisko 80 punktów sieć profesjonalnych sklepów i stoisk. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów w branży GSM. Specjalizujemy się w zabezpieczaniu urządzeń mobilnych oraz pełnym serwisie telefonów.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj