KONTUR Sp. z o.o.

Doradca Techniczno-Handlowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Siedlce, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Utrzymanie długofalowych relacji biznesowych;
  • Doradztwo w zakresie doboru optymalnych produktów;
  • Tworzenie nowych szans biznesowych realizując sprawdzone procesy pozyskiwania klientów;
  • Prowadzenie rozmów na temat działalności klienta, jego problemów i rozwoju;
  • Dynamiczny rozwój sprzedaży poprzez regularne wizyty u klientów.
  • Kreowanie i promowanie wizerunku firmy;
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych;
  • Monitorowanie rynku oraz współtworzenie strategii rozwoju;
  • Budowanie i utrzymanie efektywnych relacji z klientami na podległym regionie;
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblach;
  • Realizacja strategii sprzedaży na powierzonym regionie;
Wymagania (oczekiwane)
  • Wysoka kultura osobista;
  • Wysoka determinacja i motywacja na osiągnięcie sukcesu;
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i budowania długofalowych relacji z klientem;
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) – warunek konieczny;
  • Rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski;
Korzyści dla kandydata
  • kawa / herbata
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia;
  • Realny wpływ na strategię rozwoju i wizerunku firmy;
  • pikniki rodzinne
  • Kartę Multisport i dodatkowe ubezpieczenie grupowe.
  • Samodzielność w działaniu;
  • Pracę pełną wyzwań;
  • Perspektywę rozwoju w ramach stanowiska;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • parking dla pracowników
  • Stabilną pracę w dynamicznym i młodym zespole;
  • ubezpieczenie na życie
  • Autonomię organizacji pracy własnej;
  • brak dress code’u
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie zajęć sportowych

Firma Kon-tur – jest liderem w Polsce i jednym z największych europejskich producentów materiałów do poziomego oznakowania dróg oraz dystrybutorem urządzeń do poziomego oznakowania.

Istniejemy ponad 20 lat, stale umacniając swoją pozycję na rynkach polskim i europejskich.

Wysoka jakość produktów to efekt doskonale zarządzanej firmy, dobrze wykształconych pracowników i sztabu specjalistów oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego.

Od jakości pracy całego zespołu, zależy bezpieczeństwo każdego użytkownika dróg.

W związku z rozwojem działu sprzedaży obecnie, poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy.