GK Farmacol

Dyrektor Logistyki

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Katowice, Śląskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Inicjowanie i wdrażanie projektów rozwojowych z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi zarządzania i rozwiązań automatycznych i informatycznych,
  • Budowanie zespołu w oparciu o kompetencje zarządzania dużymi zespołami oraz umiejętność pracy z rozproszoną strukturą,
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii i rozwiązań logistycznych,
  • Analizowanie i monitorowanie danych logistycznych,
  • Zapewnienie zgodności z przepisami bezpieczeństwa i przepisami prawa.
  • Poprawa jakości i wydajności łańcucha dostaw,
  • Zarządzanie budżetem i redukcja kosztów logistycznych,
  • Odpowiedzialność za KPI’s logistyczne oraz raportowanie wyników do Zarządu Firmy,
Wymagania (oczekiwane)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, rozwiązywania problemów i organizacyjne,
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel),
  • Silne umiejętności w obszarze negocjacji oraz optymalizacji kosztów,
  • Doświadczenie w opracowywaniu, wdrażaniu i optymalizacji systemów logistycznych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu złożoną strukturą logistyczną,
  • Umiejętność zarządzania i nadzorowania całego procesu logistycznego,
  • Znajomość standardów i procedur bezpieczeństwa,
  • Umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami i skutecznego ustalania priorytetów,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora w obszarze Logistyki,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość systemów zarządzania magazynem oraz transportem,
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużą zmianą organizacyjną, w tym zmianą kulturową,
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do pobytu w Hotelu Belweder w Ustroniu / Villa Belweder w Zakopanem lub dofinansowanie do wypoczynku zorganizowanego,
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover,
  • paczki świąteczne
  • Pożyczki na cele mieszkaniowe,
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • Niezbędne narzędzia pracy, klimatyzowane biuro, miejsce parkingowe,
  • Możliwości dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • Zniżki na produkty Marki Własnej - Silesian Pharma.
  • ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do obiektów sportowych w ramach pakietu Medicover Sport,
  • Bony świąteczne oraz paczki świąteczne dla dzieci
  • parking dla pracowników
  • Świadczenie ślubne,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć

w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.