BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.O

Dyrektor Operacyjny

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Tworzenie i realizacja strategii związanej z poprawą efektywności, jakości i skuteczności kosztowej organizacji.
  • Zarządzanie i nadzór nad bieżącą, operacyjną działalnością Spółki – odpowiedzialność m.in. za procesy: produkcyjne/logistyczne/finansowe.
  • Bieżące monitorowanie oraz raportowanie określonych wskaźników oraz inicjowanie działań korygujących mających na celu ich poprawę.
  • Odpowiedzialność za dwa zakłady produkcyjne Poznań i Kruszwica (ok. 260 osób) z odpowiedzialnością za wyniki finansowe oraz zasoby.
  • Współpraca z Centralą Firmy w zakresie: technologii, bezpieczeństwa oraz innych obowiązujących standardów.
  • Projektowanie rozwiązań podnoszących efektywność i optymalizację procesów wytwarzania i zarządzania.
Wymagania (oczekiwane)
  • Silna zwinność organizacyjna z umiejętnością skutecznego działania w środowisku macierzowym lub zespołowym.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane o profilu produkcyjnym lub technicznym).
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Doświadczenie w modernizacji i optymalizacji procesów.
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, związanym z zarządzeniem produkcją opakowań tworzyw sztucznych (Plant Manager, Dyrektor Operacyjny).
  • Myślenie strategiczne i zorientowanie na wynik.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie, umiejętności przywódcze i interpersonalne.
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności rozwiązywania problemów, analizy przyczyn źródłowych, oceny ryzyka i wpływu.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1).
  • Umiejętność skutecznego radzenia sobie z wieloma obowiązkami, priorytetami i zadaniami.
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Obiady w Firmie
  • Karty Sodexo
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • ubezpieczenie na życie
  • Ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Istniejemy 29 lat na rynku i stale się rozwijamy.
  • prywatna opieka medyczna
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę.