Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Dyspozytor transportu

Miejsce zatrudnienia
ul. Nowoursynowska 166, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • terminowe rozliczanie kierowców z wyjazdów służbowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów, będące poza zasięgiem kierowcy.
  • dbanie o terminowe przeglądy floty w tym nadzór nad urządzeniami rejestrującymi tj. tachografy, rejestratory pracy
  • rzetelne prowadzenie i archiwizacja ewidencji czasu pracy kierowców - wymóg prawny oraz kluczowe narzędzie zarządzania (książka kontrolna czasu pracy)
  • rozliczanie kart drogowych w systemie elektronicznym
  • monitorowanie nowo założonej jednostki przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego tj. Centralnej Ewidencji Naruszeń
  • terminowe i obowiązkowe sczytywanie kart kierowców oraz tachografów cyfrowych archiwizacja w systemie nadzoru Tacho Drive 5
  • przestrzeganie posiadania przez flotę SGGW kompletu obowiązujących dokumentów w tym terminów licencji GITD w zakresie transportu drogowego osób i rzeczy, posiadania decyzji UDT
  • nadzór nad aktualnym stanem technicznym pojazdów w dyspozycji DTiZ SGGW
Wymagania (mile widziane)
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność
  • komunikatywność
  • punktualność.
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość i stosowanie w praktyce obowiązujących przepisów i zarządzeń wynikających z: ustawy Prawa o Ruchu Drogowy, rozporządzenia (WE) nr 561/2006 lub AETR, rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1054 z dnia 15 lipca 2020 (pakiet mobilności)
  • zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW
  • pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów / Stokłosy / Służew.
  • dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy
  • dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW
  • paczki na święta dla dzieci
  • zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego
  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj