Olsen Fashion Sp. z o.o.

E-commerce Specialist

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z agencją zewnętrzną przy tworzeniu newsletterów
  • Analiza konkurencji oraz trendów na rynku e-commerce
  • Dbanie o poziom obsługi klienta online i rozwiązywanie ewentualnych problemów z zakupami online
  • Udział w planowaniu strategii promocyjnych i marketingowych online
  • Współpraca z zespołem marketingowym i graficznym w celu stworzenia kampanii online
  • Monitorowanie ruchu na stronie internetowej oraz analiza danych i statystyk
  • Zarządzanie platformą e-commerce, w tym aktualizacja produktów, opisów i zdjęć
Wymagania (oczekiwane)
  • Łatwość w tworzeniu treści, opisów produktów
  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku e-com specialist lub pokrewnym
  • Doświadczenie w działaniach e-mail marketingu
  • Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych
  • Praca z wkaźnikami takimi jak konwersja, czas przebywania na stronie, porzucanie koszyka
  • Umiejętność pracy w środowisku wielozadaniowym
  • Znajomość narzędzi do analizy danych i raportowania (np. Google Analytics)
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość branży Fashion
  • Doświadczenie w analizie płatnych kampanii marketingowych
  • Znajomości narzędzi i zagadnień z obszaru marketingu online
Korzyści dla kandydata
  • Zniżki na zakupy w salonach Olsen
  • Karta przedpłacona z okazji urodzin i świąt
  • Pakiet medyczny Premium w Medicover
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • elastyczny czas pracy
  • Roczny budżet do wykorzystania na zakupy w salonach firmowych
  • spotkania integracyjne
  • Karta sportowa Multisport
  • owoce
  • Elastyczny i hybrydowy model pracy
  • Premia roczna w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • prywatna opieka medyczna
  • świętowanie urodzin
  • dofinansowanie nauki języków
Założona w 1995 roku firma Olsen to międzynarodowe przedsiębiorstwo działające w branży mody i stylu życia, które inspiruje kobiety w ponad 20 krajach. Kochamy modę, żyjemy modą i nieustannie trzymamy rękę na pulsie bieżących trendów.