PGP HUB Sp. z o.o.

eCommerce Account Manager

Miejsce zatrudnienia
ul. Domaniewska 44, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Raportowaniem i analizą efektywności – zarówno z punktu widzenia Agencji jak i Klienta.
  • Nowy biznes – aktywnym uczestnictwem w przetargach, tworzeniem ofert i wycen, odpowiadaniem na potrzeby Klientów;
  • Opieką nad Klientami, budową i utrzymaniem dobrych relacji, koordynacją współpracy - Client service;
  • Rozwojem współpracy – poszukiwaniem możliwości poszerzenia zakresu usług i wzrostu rentowności;
  • Koordynacją prac realizowanych na rzecz Klienta w ramach Grupy i przez dostawców zewnętrznych;
  • Samodzielnym prowadzeniem projektów, dbaniem o jakość i terminowość;
Wymagania (mile widziane)
  • Umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność analizowania i interpretacji danych, tworzenia rekomendacji;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w opartej na relacjach pracy z Klientami biznesowymi;
  • Dobrą organizacje czasu i pracy;
  • Znajomość rynku eCommerce – konsument, ścieżki zakupowe, branże, rozwiązania – będzie dodatkowym atutem.
  • Popartą doświadczeniem umiejętność planowania;
  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji z Klientem;
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • jeden krótszy dzień pracy
  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie nauki języków
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna, hybrydowa lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • prywatna opieka medyczna
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")

Performics to agencja marketingu efektywnościowego oferująca kompleksowe usługi w zakresie strategii mediów interaktywnych,

e-commerce oraz rozwiązań performance marketingu opartych na

zaawansowanej analityce. W 2020 roku otrzymaliśmy tytuł Partnera Premium w programie Programu Facebook Marketing Partners. Na co dzień z sukcesami łączymy najnowsze technologie z kreatywnością,

co pozwala nam realizować kampanie zarówno dla lokalnych firm, jak

i globalnych Klientów, często w roli HUBu. Nasz zespół składa się z ponad 150 profesjonalistów, którzy pracują nad skutecznością i jakością

strategii oraz działań digitalowych, zwiększających przychody ze sprzedaży naszych Klientów. W Performics wszystkie osoby planujące i kupujące kampanie posiadają aktualne certyfikaty Blueprint. Agencja jest laureatem nagród Effie, Mixx Awards, Innovation, a także Performance Diamonds CEE. Performics jest częścią Publicis Groupe, pierwszej co do wielkości i najwyżej ocenianej grupy mediowej w Polsce według raportu RECMA "The Qualitative Evaluation Poland" 202

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj