Agri Plus

Elektromechanik

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Krąplewice (powiat świecki), Kujawsko-pomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Mechanik / blacharz / lakiernik
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Diagnozowanie i niezwłoczne usuwanie ewentualnych awarii
  • Dopuszczanie urządzeń do eksploatacji
  • Weryfikacja dokonanych napraw z dokumentacją techniczną,
  • Dbałość o zgodność stanu urządzeń z obowiązującymi normami,
  • Prowadzenie dziennego rejestru wykonywanych prac, rodzajów awarii i usterek oraz zużycia zamontowanych części zamiennych i in. materiałów eksploatacyjnych
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, przeglądów i napraw maszyn i urządzeń,
  • Przeprowadzanie terminowych przeglądów i konserwacji zgodnie z planem
  • Wykonywanie testów sprawności elementów elektrycznych, mechanicznych
  • Nadzór nad prawidłową pracą wszystkich urządzeń produkcyjnych oraz we współdziałaniu z mechanikami nad innymi urządzeniami na terenie Zakładu
Wymagania (oczekiwane)
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość montażu oraz naprawy instalacji elektrycznych
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Korzyści dla kandydata
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Imprezy integracyjne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności, uprawnień i doświadczeń
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Umowę o pracę w grupie będącej krajowym liderem w sektorze produkcji żywności
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i wyników
  • Karty lunchowe
  • prywatna opieka medyczna
  • Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w ramach dofinansowania do: zajęć sportowych, wypoczynku i świąt
Agri Plus jest wiodącym producentem trzody chlewnej w Polsce. Działalność Spółki obejmuje zintegrowaną z działem trzody chlewnej produkcję roślinną i produkcję pasz. W ramach Agri Plus Sp. z o.o. jest również Oddział Drobiarski, którego celem jest uzyskiwanie najwyższej jakości żywca drobiowego przy jednoczesnym zachowaniu troski o środowisko naturalne. Priorytetem Firmy jest harmonijna współpraca z gospodarstwami rodzinnymi, których hodowle stanowią najważniejszą część naszej działalności. Działalność Agri Plus swoim zasięgiem obejmuje teren prawie całej Polski.