STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce zatrudnienia
ul. Franciszka Kotuchy 17, Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej (serwis, remonty, regulacje, przeglądy okresowe i naprawy) maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Praca stacjonarna w zakładzie produkcyjnym.
Wymagania (mile widziane)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV.
  • Praktyczna wiedza z zakresu obsługi technicznej maszyn,
Korzyści dla kandydata
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • program rekomendacji pracowników
  • Dostęp do nowoczesnych maszyn, narzędzi i części,
  • Pracę w prężenie rozwijającej się firmie,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,
  • parking dla pracowników
  • Szkolenia branżowe,
STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj