Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o.

Elektromonter sieci trakcyjnej

Miejsce zatrudnienia
ul. Wita Stwosza 109, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 3
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • niezwłoczne usuwanie awarii związanych z tramwajową siecią trakcyjną,
  • praca 3-zmianowa zgodnie z ustalonym grafikiem,
  • praca na wysokości powyżej 3m.
  • wykonywanie przeglądów, pomiarów i napraw sieci trakcyjnej,
Wymagania (mile widziane)
  • predyspozycje zdrowotne do pracy na wysokości,
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznej o napięciu do 1kV,
  • uprawnienia UDT w zakresie podesty ruchome przejezdne,
  • uzdolnienia techniczne.
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • zdolność koncentracji uwagi,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami pomiarowymi,
  • umiejętność logicznego rozumowania,
  • wykształcenie zawodowe o kierunku elektrycznym,
Korzyści dla kandydata
  • paczki świąteczne
  • brak dress code’u
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa drużyna sportowa
  • komputer do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • umowa o pracę - (I umowa na czas określony 6- m-cy, kolejne umowy wg. indywidualnych uzgodnień)

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj