Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A.

Elektromonter – Zakładowy kV>1(utrzymanie ruchu)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Mechaników 9, Gliwice, Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Obsługa i eksploatacja sieci i instalacji oświetlenia zewnętrznego
  • Wykonywanie czynności łączeniowych i prac na czynnych urządzeniach elektroenergetycznych
  • Usuwanie awarii, modernizacja istniejącej sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych
  • Pomiary eksploatacyjne stacji, sieci i instalacji oraz maszyn i urządzeń elektroenergetycznych
  • Obsługa i eksploatacja sieci elektroenergetycznych 6 i 0,4 kV; rozdzielnic i rozdzielni elektroenergetycznych
  • Obsługa i eksploatacja stacji transformatorowych 110 /6 kV i 6/0,4 kV
  • Obsługa i eksploatacja instalacji elektroenergetycznych w podległych obiektach
  • Oględziny, przeglądy, konserwacja i naprawa stacji, sieci i instalacji elektroenergetycznych oraz maszyn i urządzeń elektroenergetycznych
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość zagadnień związanych z eksploatacji sieci elektroenergetycznych;
  • Precyzja i dokładność wykonywanej pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Uprawnienia elektrycznych SEP powyżej 1 kV również w zakresie kontrolno-pomiarowym
  • Doświadczenie na stanowisku elektromonter/elektryk
  • Dyspozycyjność – praca w ruchu ciągłym
  • Zdolności manualne
  • Wykształcenie zawodowe o profilu elektrycznym, mile widziane średnie
Korzyści dla kandydata
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjny fundusz świadczeń socjalnych
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatną opiekę medyczną
Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. są producentem ciężkich pojazdów gąsienicowych o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym. Wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.