Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.

Elektryk

ul. Lubelska 104, Lubartów (powiat żagański), Lubelskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • wprowadzanie usprawnień i modyfikacji instalacji elektrycznych
  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez konserwację i naprawę maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych, stacji NN
  • pomiary elektryczne maszyn i instalacji elektrycznych
  • montaż rozdzielni elektrycznych
  • montaż instalacji zasilających i teleinformatycznych
Wymagania (mile widziane)
  • znajomość zagadnień technicznych
  • dobra organizacja pracy
  • wykształcenie techniczne - elektryk lub elektromechanik
  • samodzielność i zaangażowanie
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • min. 2 lata doświadczenia jako elektryk
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV - eksploatacyjne
Korzyści dla kandydata
  • stołówka pracownicza - codziennie świeże dania do wyboru
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • karta Medicover Sport
  • prywatna opieka medyczna
  • paczki świąteczne
  • elastyczny czas pracy
  • pikniki rodzinne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • pakiet świadczeń socjalnych w ramach ZFŚS
  • firmowa drużyna sportowa
  • rozwój zawodowy w doświadczonym zespole w otoczeniu lean i digitalizacji
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, profesjonalnie wyposażony warsztat
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • profesjonalna oferta szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
  • spotkania integracyjne
  • możliwość uzyskania uprawnień

W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe. Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.

Dzięki technologii okuć, które poruszają okna i drzwi oraz okien dachowych i schodów, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo, inspirujemy ludzi na całym świecie.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj