To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
ul. Piłsudskiego 82, Zawiercie (powiat zawierciański), Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wakaty: 5
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Elektryka UR w Oddziale UR Suwnic, w Pionie Technicznym huty CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu:

Miejsce pracy: Zawiercie
Region: śląskie

Zakres obowiązków:

Utrzymanie sprawności urządzeń dźwigowych

Diagnozowanie i usuwanie usterek (konserwacja, remonty, montaż, prace kontrolno-pomiarowe) w instalacjach elektrycznych, napędach i układach sterowania)

Udział w okresowych remontach i przeglądach

Udział w projektach wdrożeniowych

Prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z naprawami oraz przeglądami urządzeń dźwigowych

Wymagania (oczekiwane)

Wymagania:

Wykształcenie średnie/zawodowe techniczne o profilu elektrycznym/elektronicznym

Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Elektryka

Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

Wiedza specjalistyczna z zakresu zasad działania podstawowych przemysłowych układów sterowania

Uprawnienia SEP G1 E do 1 kV

Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego

Zdolności manualne

Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Rzetelne i odpowiedzialne podejście do zadań

Wymagania (mile widziane)

Mile widziane – uprawnienia konserwatora suwnic

Korzyści dla kandydata

Oferujemy:

Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, z własną przychodnią przyzakładową dla pracowników i ich rodzin, zlokalizowaną w Zawierciu

Dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport

Korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym

Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)

1-zmianowy system pracy: poniedziałek- piątek godz. 6.00-14.00

Praca od zaraz

CMC to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w  Ameryce Północnej, Europie i Azji.  CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).