RPO Partners Sp. z o.o.

ERP Technical Leader

Miejsce zatrudnienia
Pruszcz Gdański (powiat gdański), Pomorskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • nadzór nad zakupem komponentów systemu ERP
  • stałe raportowanie, monitorowanie i zapewnienie wydajności serwerów i infrastruktury systemu
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej architektury i konfiguracji systemu
  • zapewnienie wsparcia w kwestiach związanych z systemem ERP i pomoc użytkownikom końcowym, zarządzanie rolami i uprawnieniami użytkowników
  • kierowanie rozwojem niestandardowych funkcji ERP
  • wdrażanie strategii bezpieczeństwa w celu ochrony danych i systemu, opracowywanie planów minimalizujących przestoje i zapobiegających utracie danych
  • zarządzanie integracją z innymi systemami w celu zapewnienia płynnego przepływu danych, dokonywanie niezbędnych aktualizacji i migracji danych
  • projektowanie i utrzymywanie architektury ERP pod kątem skalowalności i niezawodności
  • nadzór nad przechowywaniem danych, dostępem do nich i strategiami tworzenia kopii zapasowych
Wymagania (mile widziane)
  • wysoko rozwinięta komunikatywność i umiejętność współpracy z zespołami
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem wsparcia technicznego - mile widziane
  • bardzo dobra znajomość technicznych aspektów systemów ERP, w tym baz danych, serwerów i sieci
  • ok. 5-letnie doświadczenie w obszarze technicznego wsparcia dla systemów ERP, w tym systemu Infor LN
  • umiejętności kreatywnego myślenia i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań
  • dogłębna znajomość systemów ERP, ich struktury i funkcjonalności, umiejętność ich projektowania
  • wykształcenie wyższe w obszarze IT
  • znajomość zgodności z przepisami w strukturze ERP i procedurami bezpieczeństwa
  • doświadczenie w dynamicznie rozwijającym się środowisku, łatwość w dostosowywaniu się do zmian
  • bardzo dobra komunikacja w języku angielskim (min. B2), w mowie i piśmie
  • doświadczenie w zarządzaniu zmianą i dokumentacją
  • pracę w inspirującym środowisku pracy z otwartym i wysoce zmotywowanym zespołem
  • zajęcia językowe
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • odpowiedzialną i ciekawą rolę w międzynarodowej organizacji, we współpracy z globalnymi działami
  • możliwości rozwoju osobistego
  • prywatną opiekę medyczną
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • dofinansowanie do karty Multisport
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży elektronicznej, poszukujemy osoby na stanowisko ERP Technical Leader (Infor LN).

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj