PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

Export Manager

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Romana Maya 11, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • sporządzanie ofert handlowych
  • ścisła współpraca z logistyką w zakresie realizacji zamówień
  • zarządzanie dokumentacją handlową
  • aktywne poszukiwanie nowych odbiorców i kanałów sprzedaży
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • przygotowywanie raportów oraz analiz, zestawień sprzedażowych
  • analiza konkurencji, przygotowywanie rekomendacji dla nowych kierunków ekspansji
  • planowanie oraz kształtowanie rozwoju sprzedaży na rynku eksportowym
  • negocjowanie umów oraz warunków handlowych
Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie w sporządzaniu umów handlowych
  • zdolności negocjacyjne
  • zaangażowanie, samodzielność i systematyczność w działaniu
  • minimum 5 letnie, poparte sukcesami, doświadczenie w sprzedaży eksportowej B2B w branży technicznej lub pokrewnej (mile widziana Europa zachodnia, w szczególności Niemcy)
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • wysoki poziom komunikatywności, umiejętność budowania relacji biznesowych
  • biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie we współpracy z sieciami dystrybucji w branży technicznej
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej
  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • pracę w nowoczesnym budynku z dogodnym dojazdem, parkingiem dla aut i rowerów
  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • wyjazd integracyjny
  • program poleceń pracowniczych (możliwość uzyskania premii za polecenie kandydata do pracy)
PROMAG S.A. (www.promag.pl), to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od ponad 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsłudze na najwyższym poziomie. W związku z dynamicznym rozwojem, obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydata na stanowisko Export Managera (z językiem angielskim).