Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Frezer/Tokarz Konwencjonalny

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Całościowa obsługa frezarki lub tokarki konwencjonalnej:
  • Przygotowanie i kontrola funkcjonalności narzędzi przed rozpoczęciem obróbki,
  • Kontrola prawidłowości wykonania produktu w trakcie obróbki,
  • Kontrola jakości wyrobu po skończonej obróbce.
Wymagania (oczekiwane)
  • prywatna opieka medyczna
  • szkolenie z obsługi suwnic, a także możliwość uzyskania uprawnień
  • pracę od poniedziałku do piątku na pierwszej zmianie,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia,
  • pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • parking dla pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • karty przedpłacone
Korzyści dla kandydata
  • Wykształcenie średnie zawodowe lub techniczne,
  • Umiejętność programowania (mile widziane)
  • Uprawnienia do obsługi suwnic (mile widziane)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość narzędzi pomiarowych i skrawających,
Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376 od 2006 roku i od tego czasu dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 13 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach.