1dea

Fullstack .NET Angular Developer (Green Energy)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
140,00 - 160,00 PLN Netto
Godzinowo B2B
Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Testowanie automatyczne
  • Tworzenie interfejsów użytkownika i logiki aplikacji
  • Łączenie systemów i automatyzacja wdrażania
  • Projektowanie architektury oprogramowania
  • Dokumentowanie prac programistycznych
Wymagania (oczekiwane)
  • Wiedza praktyczna z zakresu konteneryzacji (Docker)
  • Minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia zawodowego jako programista .NET + Angular (fullstack)
  • Dobre zrozumienie i stosowanie reguł Clean Code
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie architektury mikroserwisów (projektowanie, budowanie itd.)
  • Angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (B2+)
  • Bardzo dobra znajomość Angular / HTML / CSS
  • Praktyczna wiedza z obszaru wzorców projektowych (MVVM, MVP)
  • Bardzo dobra znajomość C# / .NET / Core / MSSQL
Wymagania (mile widziane)
  • Wiedza praktyczna z zakresu narzędzi CI / CD (Azure DevOps, BitBucket, Bamboo, Terraform, Puppet)
  • Wiedza praktyczna z zakresu testowania security i performance
  • Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
1dea Kośnik Sp. k. od 7 lat świadczy usługi rekrutacyjne dla korporacji o zasięgu międzynarodowym oraz największych polskich firm.