Kronoflooring Sp. z o.o.

Główna Księgowa / Główny Księgowy

ul. Przemysłowa 10, Jasło (powiat jasielski), Podkarpackie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrola i akceptacja deklaracji VAT oraz JPK_VAT;
  • Kalkulacja podatku dochodowego od osób prawnych, przygotowanie deklaracji;
  • Bieżąca kontrola dokumentów księgowych, akceptacja delegacji pracowników;
  • Raportowanie do NBP.
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych spółki zgodnie z polską ustawą o rachunkowości i wg międzynarodowych standardów rachunkowości;
  • Reprezentowanie firmy przed organami podatkowymi;
  • Przygotowanie prognoz przepływów pieniężnych w firmie;
  • Sporządzanie budżetów miesięcznych i rocznych oraz kontrola ich wykonania;
  • Odpowiedzialność za przygotowanie i wysyłanie wymaganych raportów miesięcznych, kwartalnych i rocznych;
  • Odpowiedzialność za terminowe regulowanie zobowiązań;
  • Przygotowanie raportów statystycznych (Urząd Statystyczny, IDA);
  • Współpraca z instytucjami finansowymi w zakresie prowadzonych spraw;
Wymagania (mile widziane)
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel;
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, a także samodzielność i zaangażowanie;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych ze specjalnymi strefami ekonomicznymi, dotacjami i decyzjami o wsparciu;
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale księgowości;
  • Umiejętność współpracy z instytucjami finansowymi;
  • Gotowość do pracy stacjonarnej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • spotkania integracyjne
  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program rekomendacji pracowników
Kronospan jest wiodącym na świecie producentem produktów dla budownictwa. Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej Inwestujemy w innowacje od 1897 r. Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół 27 krajów, ponad 40 zakładów.