PERSONNEL RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Główna Księgowa/Główny Księgowy– dodatek do relokacji/dojazdów

Miejsce zatrudnienia
Mława (powiat mławski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Stała analiza i ocena aktualnych wyników finansowych firmy w porównaniu z zamierzonymi celami;
  • Nadzorowanie pracy całego zespołu działu, planowanie, podział odpowiedzialności i zadań;
  • Kontrolowanie prawidłowości płatności;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, podatkowych według określonych standardów;
  • Weryfikacja poprawności księgi głównej;
  • Nadzorowanie prowadzenia rachunków kosztowych wyników zysków i strat;
  • Rozliczanie VAT, CIT;
  • Kontrolowanie dokumentacji transakcji finansowych.
  • Nadzorowanie tworzenia bilansu rocznego;
  • Zamknięcie podatkowe i rachunkowe miesiąca/roku;
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP);
  • Przygotowanie raportów wewnętrznych i analiz finansowych;
Wymagania (mile widziane)
  • Odpowiedzialność, wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne, umysł analityczny.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego - minimum B1;
  • Znajomość procesów finansowo – księgowych i sprawozdawczych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Znajomość systemu ERP Oracle.
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości, przepisów dotyczących prawa bilansowego, podatkowego;
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • pakiet relokacyjny
  • dofinansowanie nauki języków
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
  • Dostęp do pakietu benefitów pozapłacowych (Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie nauki języków);
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do dojazdów lub wsparcie finansowe w relokacji;

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj