GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ

Informatyk

Miejsce zatrudnienia
Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prowadzisz ewidencję zasobów sprzętu komputerowego,
  • Rozpoznajesz i zgłaszasz wykryte zagrożenia, błędy i nieprawidłowości w systemach IT,
  • Ściśle współpracujesz z działem IT.
  • Przyjmujesz oraz rejestrujesz wszelkiego rodzaju zgłoszenia dotyczące sprzętu i oprogramowania
  • Zlecasz naprawy sprzętu w serwisie zewnętrznym,
  • Konfigurujesz sprzęt komputerowego oraz urządzenia peryferyjnych - instalacja i aktualizacja oprogramowania,
  • Rozwiązujesz problemy użytkowników w zakresie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego i peryferyjnego,
Wymagania (oczekiwane)
  • Dobrze znasz pakiet Office
  • Umiesz planować i organizować pracę własną - wszystko jest ważne, ale warto zacząć od ustalenia priorytetów.
  • Dobrze znasz Active Directory - to podstawa,
  • Budowa oraz konfiguracja sprzętu komputerowego - to dla Ciebie pestka,
  • Umiesz rozwiązywać problemy - nawet te, których rozwiązać się nie da,
  • Odpowiedzialnie podchodzisz do obowiązków,
  • Znasz systemy Windows 7, 10, 11 - praca na każdym z nich nie przysparza Ci problemów,
  • Jesteś komunikatywny - dzięki temu atmosfera w zespole będzie jeszcze lepsza!,
  • Sieć i jej konfiguracja są Ci bardzo dobrze znane,
  • Przyjemną atmosferę pracy - przyjaźni ludzie i pomocna kadra kierownicza!
  • inicjatywy dobroczynne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - dzięki premii, na wysokość której tylko Ty masz wpływ!
  • program emerytalny
  • bony towarowe
  • Dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: specjalfinanse.pl - wspieramy Naszych pracowników w każdym aspekcie życia!
  • preferencyjne pożyczki
  • Umowę o pracę - każdego pracownika traktujemy poważnie!
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • prywatna opieka medyczna
  • Pakiety sportowe - Medicover Sport - w końcu: W zdrowym ciele zdrowy duch!
  • I co najważniejsze - wycieczki i imprezy integracyjne, dzięki którym jesteśmy silnym zespołem grającym do jednej bramki!!!
  • brak dress code’u
O firmie

GRUPA KAPITAŁOWA 'SPECJAŁ'

DYSTRYBUTOR ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM ZATRUDNI NA STANOWISKO:

Informatyk - Helpdesk

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj