Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Inspektor nadzoru ds. robót budowlanych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Pomorska 251, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • weryfikowanie dokumentacji technicznej i zleconych opracowań projektowych;
  • udział w odbiorach prac ogólnobudowlanych;
  • współpraca z inspektorami ds. robót elektrycznych i instalacyjnych.
  • udział we wprowadzaniu wykonawców do obiektów w celu realizacji prac;
  • wykonywanie obmiarów robót ogólnobudowlanych;
  • weryfikowanie i zatwierdzanie kosztorysów powykonawczych robót;
  • nadzór i uwierzytelnianie dokumentów wykonawcze dotyczących robót budowlanych pod względem rzeczowym, formalnym i merytorycznym;
  • nadzór merytoryczny i formalny oraz rozliczanie zleceń robót awaryjnych i remontowych;
  • przeprowadzanie wizji lokalnych dotyczących oceny stanu technicznego obiektów w zakresie elementów budowlanych
Wymagania (mile widziane)
  • znajomość programów Word, Excel oraz dedykowanych programów specjalistycznych;
  • myślenie analityczne i prognostyczne;
  • doświadczenie zawodowe – min. 2 lata;
  • umiejętność kosztorysowania;
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń;
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie kosztorysowania;
  • znajomość rysunków oraz dokumentacji technicznej i projektowej.
  • rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • wykształcenie średnie (dziedzina nauk technicznych);
  • komunikatywność.
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne;
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dodatkowe dni wolne;
  • dofinansowanie nauki języków
  • dodatkowe dni wolne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych tzw. „wczasy pod gruszą", do wypoczynku dla dzieci (obozy/kolonie/półkolonie) oraz do karty sportowej dla Ciebie i rodziny;
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkową „13" pensję;
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie;
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie do zakupu okularów oraz do abonamentów parkingowych;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • dodatkowa "13" pensja
  • przyjazne środowisko pracy.
  • preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe;
  • zatrudnienie w stabilnej organizacji w formie umowy o pracę z długoterminową perspektywą;

Uniwersytet Medyczny w Łodzi nie tylko kształci przyszłych lekarzy i specjalistów z dziedzin około medycznych, ale także prowadzi badania naukowe, świadczy usługi badawcze, dysponuje specjalistyczną aparaturą, zasobami informatycznymi i nowoczesną infrastrukturą, jest jednym z najbardziej nowoczesnych ośrodków edukacyjnych.

Zatrudniamy około 2700 pracowników. Jesteśmy wyróżniani w konkursach organizowanych dla pracodawców, ponieważ pracownicy to nasz największy kapitał.