Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Inspektor Nadzoru Inwestorskiego Branży Konstrukcyjno-Budowlanej

Wynagrodzenie
8 100,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Wieniawskiego 1, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Sprawowanie kontroli nad powierzonymi obiektami w branży budowlanej.
  • Przeprowadzanie przeglądów rocznych i 5-letnich powierzonych obiektów.
  • Nadzory nad remontami i inwestycjami w branży budowlanej.
  • Rozliczanie przeprowadzanych prac (remontowych i inwestycyjnych).
  • Sprawdzanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej.
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w prowadzeniu nadzoru w zakresie remontów i inwestycji.
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel).
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Uprawnienia budowlane w branży budowlanej w nieograniczonym zakresie.
  • Umiejętność kosztorysowania w branży budowlanej (preferowany program NORMA).
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Korzyści dla kandydata
  • atmosferę szacunku i współpracy
  • ubezpieczenie na życie
  • Atmosfera szacunku i współpracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • rozwój kwalifikacji zawodowych
  • program emerytalny
  • elastyczne godziny pracy
  • "13" pensja
  • elastyczny czas pracy
  • Wspieranie pracowników z niepełnosprawnościami
  • Dodatkowe dni wolne na kształcenie
  • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych

W chwili obecnej poszukujemy do Sekcji Remontów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kandydatów na stanowisko:

Inspektora nadzoru inwestorskiego branży konstrukcyjno-budowlanej

Miejsce pracy: Poznań

Wymiar etatu: 1/1

Nr ref. INIKB/05/2024

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj