Inżynier Bezpieczeństwa Technicznego (farmy wiatrowe)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Stanisława Klimeckiego 1, Kraków, Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Definiowanie wymagań dla bezpiecznego środowiska pracy
  • Wytyczne dla zasilania i oświetlenia awaryjnego
  • Organizacja / uczestnictwo przeglądów bezpieczeństwa (HAZID, HAZOP)
  • Wytyczne dotyczące pracy w przestrzeniach zamkniętych
  • Definiowanie wymagań dotyczących bezpiecznego funkcjonowania instalacji technologicznych
  • Opracowanie raportów bezpieczeństwa
  • Definiowanie wymagań dotyczących dróg i wyjść ewakuacyjnych
  • Definiowanie wymagań przeciwpożarowych
  • Wytyczne dla monitoringu gazowo - pożarowego
Wymagania (oczekiwane)
  • Rozumienie definicji zagrożenia i ryzyka w przemyśle
  • Zdolność pracy w zespole inżynierów profesjonalistów
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie
  • Praktyczna znajomość standardów DNV
  • Motywacja i proaktywne nastawienie
  • Branżowe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w świadczeniu usług inżynieryjnych w branży farm wiatrowych będzie dodatkowym atutem
Korzyści dla kandydata
  • owoce
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez szkolenia branżowe
  • Cenne doświadczenie projektowe w branży Oil&Gas, dla obiektów typu „offshore’ (platformy wiertnicze)
  • świętowanie urodzin
  • firmowa drużyna sportowa
  • dofinansowanie nauki języków
  • Możliwość zdobywania dalszego doświadczenia w środowisku specjalistów
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe i inne atrakcyjne benefity
  • pikniki rodzinne
  • prywatna opieka medyczna
  • inicjatywy dobroczynne
  • Bardzo przyjazną atmosferę w biurze
  • możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Holiday apartments
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • brak dress code’u
  • przedszkole / żłobek pracowniczy

APPLY Poland Sp. z o.o. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą główną w Krakowie. Dostarczamy wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu oraz przemysłu energii odnawialnych w sektorze norweskim i europejskim.

W najbliższym czasie będziemy również dostarczali usługi projektowe dla nowoczesnych farm wiatrowych i innych inwestycji z sektora energii odnawialnych.

Dynamicznie się rozwijamy! W październiku 2021 otworzyliśmy nowe biuro na Śląsku, w Katowicach!

W związku z rozwojem firmy i uzyskaniem wieloletnich umów ramowych na obsługę projektową ponad 10 platform wiertniczych na Morzu Północnym, poszukujemy kandydatów na stanowiska inżynierskie.

Zapraszamy do współpracy!