T4B

Inżynier Budowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Aleja Stanów Zjednoczonych 32, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Utrzymywanie jak najlepszych kontaktów z klientem, w szczególności z grupą projektową klienta.
  • Informowanie przełożonych o postępach projektu, a w szczególności o ewentualnych zagrożeniach i konieczności zmian.
  • Planowanie i organizowanie spotkań koordynacyjnych.
  • Nadzorowanie jakości wykonywanych prac.
  • Zarządzanie powierzonym zakresem prac zgodnie z przyjętą w organizacji metodyką oraz obowiązującymi standardami i zasadami.
  • Uczestniczenie w procesie uzyskiwania wszelkich pozwoleń, certyfikatów, dokumentów formalnych.
  • Bieżący kontakt z inwestorem/ generalnym wykonawcą i informowanie o postępach w realizacji projektu.
  • Współpraca z innymi zespołami organizacji, uczestniczącymi w procesie realizacji projektu, w szczególności z zespołem projektantów.
  • Koordynowanie przygotowanej dokumentacji technicznej, powykonawczej.
  • Utrzymywanie zgodności realizacji prac z ustalonym harmonogramem oraz określonym budżetem.
Wymagania (oczekiwane)
  • Gotowość do nabycia poświadczenia ABW.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Umiejętność obsługi programów typu AutoCAD/Norma.
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (elektryczne, energetyka, inżynieria środowiska).
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami.
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy., komunikacja, nastawienie na klienta zewnętrznego.
  • Umiejętność czytania projektów technicznych.
  • Doświadczenie mile widziane.
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych.
Korzyści dla kandydata
  • świętowanie urodzin
  • Samochód służbowy.
  • program rekomendacji pracowników
  • spotkania integracyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach rozwijających kompetencje.
  • ubezpieczenie na życie
  • Stabilne warunki pracy w ugruntowanej firmie z tradycjami.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych, wewnątrz działowe imprezy integracyjne, program poleceń pracowniczych.
  • Kompleksowy program wdrożenia.

Jako T4B Sp. z o.o. zajmujemy się opracowywaniem koncepcji, projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych, teletechnicznych, telekomunikacyjnych i energetycznych dla największych obiektów użyteczności publicznej w kraju.

Nasz zakres działań obejmuje sektory użyteczności publicznej, administracji państwowej, obrony narodowej, energetyki, telekomunikacji, biznesu i inżynierii środowiska.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w różnorodnych projektach, masz doświadczenie w branży, zaczynasz swoją ścieżkę zawodową, chcesz być świetnym specjalistą, a może menedżerem - aplikuj! Nasze dynamiczne i elastyczne środowisko idealnie się do tego nadaje! Liczymy równocześnie na dobre relacje i pozostanie w naszych szeregach na długo!