Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w Polsce

Inżynier Budowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Limanowa (powiat limanowski), Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Uczestniczenie w dyskusjach związanych ze zgłoszonymi do projektu zmianami,
  • Monitorowanie harmonogramu projektu,
  • Wspieranie kierownika robót we wdrażaniu rozwiązań projektowych
  • Pomoc w sprawdzaniu projektów wykonawczych z Inżynierem Kontraktu,
  • Pomoc w kontrolowaniu jakości robót zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną,
  • Wsparcie techniczne dla projektu,
  • Przygotowywanie planów, raportów, specyfikacji i pism wewnętrznych,
  • Współpraca i komunikacja z kierownikiem branżowym.
  • Nadzór nad pracą podwykonawców,
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe budowlane (o specjalności - drogowej, mostowej, konstrukcyjnej, kolejowej, sanitarnej lub elektrycznej)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość program AutoCAD,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Umiejętność odczytywania i interpretacji projektów technicznych oraz dokumentacji budowlanej,
  • Prawo jazdy – kat. B.
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na budowie,
Korzyści dla kandydata
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna