ENERGA – OPERATOR S.A.

Inżynier ds. Dokumentacji Energetycznej

Miejsce zatrudnienia
Słupsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prowadzenie (w formie papierowej oraz w systemach informatycznych) ewidencji majątku sieciowego WN, WN/Sn w zakresie pozyskiwania, utrzymania i udostępniania danych
  • Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie majątku sieciowego w Oddziale
  • Zakładanie nowego, uzupełnienie, aktualizacja paszportu obiektu sieciowego WN, SN oraz prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych WN (linii WN i GPZ)
  • Realizacja procesu związanego z dzierżawą majątku sieciowego
  • Uzgadnianie dokumentacji projektowej, zagospodarowania terenu oraz uzgodnienia branżowe w zakresie sieci WN i SN
  • Prowadzenie ewidencji majątku sieciowego WN, Sn w zakresie pozyskiwania, utrzymania i udostępniania danych
  • Realizacja zadań wynikających z procesu w obszarze zarządzania środkami trwałymi majątku sieciowego WN i transformatorów i prowadzenie ksiąg majątkowych.
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość obowiązujących aktów prawnych w zakresie energetyki (Prawo energetyczne, Polskie Normy i innych) oraz przepisów Prawa budowlanego
  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego „E” lub „D”
  • Umiejętność obsługi programów graficznych CAD
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Wykształcenie wyższe techniczne – kier. elektroenergetyka, elektrotechnika lub pokrewne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość elementów infrastruktury energetycznej WN, SN i nN
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • dodatkowy urlop
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • wyprawka dla dziecka
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • pakiet relokacyjny
  • brak dress code’u
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • paczki świąteczne
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • program emerytalny
  • prywatna opieka medyczna
Spółka Energa Operator jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD). Odpowiadamy za rozwój, eksploatację, modernizację infrastruktury przesyłowej i dostarczanie odbiorcom przyłączonym do sieci energii o prawidłowych parametrach jakościowych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj