Saint-Gobain w Polsce

Inżynier Procesu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Biecka 11, Gorlice (powiat gorlicki), Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Monitorowanie poziomu surowców i ich jakości.
  • Nadzorowanie prób technologicznych i procesowych oraz analiza ich wyników.
  • Tworzenie raportów oraz analiz danych na potrzeby spółki.
  • Monitorowanie wskaźników produkcji i ich analizowanie.
  • Kwalifikowanie jakościowe produktów.
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych we współpracy z działem R&D.
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, definiowania wniosków, myślenie nieszablonowe.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel (budowa baz danych, wykresów, tabel).
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (minimum B2).
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki inżynierskie: technologia chemiczna, inżynieria materiałowa, inżynieria procesowa, zarządzanie i inżynieria produkcji i pokrewne.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie w przemyśle minimum 1 rok (dodatkowy atut)
  • premia za realizację celów od 6% wynagrodzenia rocznego wynagrodzenia
  • premia bezwypadkowa 600 zł. brutto 2 x rok
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • premia za innowacyjne pomysły do 120 zł. brutto za zgłoszenie
  • premia uznaniowa za udział w projektach w ramach programu World Class Manufacturing.
  • elastyczny czas pracy
  • inicjatywy dobroczynne
  • spotkania integracyjne
  • premia w programie poleceń pracowniczych – 500 zł. brutto za 1 polecanego pracownika
  • owoce

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.