DAIKIN Airconditioning Poland Sp. z o.o.

Inżynier Sprzedaży Systemów Wody Lodowej i Wentylacji

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi oraz poszukiwanie i budowanie nowych kontaktów z klientami na powierzonym terenie (generalni wykonawcy, inwestorzy, projektanci)
  • osiąganie założonych wyników sprzedaży kompleksowych rozwiązań Applied z portfolio Daikin na swoim terenie działania poprzez prezentację produktów oraz pozyskiwanie nowych zamówień (wytwornice wody lodowej, klimakonwektory, centrale wentylacyjne, rooftopy)
  • realizacja strategii sprzedażowej oraz dbanie o dobry wizerunek firmy
  • doradztwo techniczne tj. dobór urządzeń i kompleksowych rozwiązań Applied oraz przygotowanie koncepcji projektowych
  • ciągłe rozwijanie swoich kompetencji i wiedzy poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • wsparcie merytoryczne przy realizowanych projektach
  • monitorowanie rynku pod kątem nowych inwestycji w powierzonym regionie
Wymagania (mile widziane)
  • lubisz osiągać ambitne cele i czerpiesz z tego satysfakcję
  • cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia
  • znasz program AUTOCAD
  • jesteś osobą samodzielną oraz cenisz pracę zespołową
  • posiadasz znajomość branży HVAC popartą min. 3-letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku w firmie handlowej o profilu inżynierskim
  • wyróżnia Cię systematyczność w pracy, planowaniu zadań i realizacji powierzonego budżetu
  • łatwo nawiązujesz relacje z nowymi osobami i klientami
  • masz wykształcenie wyższe techniczne o preferowanej dla nas specjalizacji klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, ciepłownictwo lub budowa maszyn i urządzeń
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
  • potrafisz prowadzić rozmowy handlowe i finalizować je transakcją
  • okazję na pracę z szerokim portfolio efektywnych energetycznie i innowacyjnych technologicznie produktów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • prywatna opieka medyczna
  • świętowanie urodzin
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • paczki świąteczne
  • pracę w stale rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu, będącej liderem w branży HVAC-R
  • środowisko pracy, w którym ludzie są na pierwszym miejscu
  • inspirującego szefa, który ma dużą wiedzę techniczną i biznesową
  • dodatkowy komfort w codziennym życiu, czyli opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne z ZFŚS, premie, doładowanie kafeterii MyBenefit
  • możliwość podnoszenia poziomu wiedzy technicznej i handlowej w ramach szkoleń organizowanych lokalnie oraz przez fabryki i centralę europejską firmy Daikin
  • telefon, laptop, auto służbowe z możliwością użytkowania do celów prywatnych
  • dofinansowanie nauki języków
  • program rekomendacji pracowników
  • ubezpieczenie na życie
Daikin to marka globalna obecna w Europie od 1973 roku. Na rynku HVAC-R wyróżnia się przede wszystkim najwyższą jakością, profesjonalizmem i wiarygodnością. W Europie produkujemy, a w Polsce sprzedajemy szeroką gamę efektywnych energetycznie produktów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła, systemów wodnych i chłodniczych. Jako Daikin Airconditioning Poland jesteśmy częścią DAIKIN EUROPE NV, europejskiej centrali japońskiego koncernu DAIKIN INDUSTRIES Ltd, istniejącego na rynku od 1924 roku.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj