WAGO Elwag Sp. z o.o.

Inżynier utrzymania ruchu

ul. Innowacyjna 2, Wróblowice (powiat średzki), Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • udział w projektach technicznych, w tym międzynarodowych
  • analiza bieżących problemów technicznych oraz proponowanie i wdrażanie udoskonaleń w zakresie automatyki i mechaniki
  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn oraz urządzeń w zakładzie produkcyjnym
  • działania mające na celu zmniejszanie zużycia energii
  • planowanie oraz optymalizacja zapasu części zamiennych
  • realizacja działań prewencyjnych oraz planowanie przeglądów
  • prowadzanie szkoleń wewnętrznych dla techników utrzymania ruchu
  • optymalizacja oraz usprawnianie pracy w obszarze utrzymania ruchu
Wymagania (oczekiwane)
  • gotowość do pracy w zakładzie produkcyjnym we Wróblowicach oraz wyjazdów służbowych w ramach transferów produkcji i szkoleń
  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu magazynów automatycznych wysokiego składowania
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • efektywna komunikacja z serwisami zagranicznymi, help-desk’iem magazynu automatycznego oraz z inżynierami i technikami utrzymania ruchu z zakładów w Niemczech
  • wiedza oraz umiejętności w obszarze automatyki przemysłowej i mechaniki, zwłaszcza w diagnozowaniu usterek
  • świadectwa kwalifikacyjne z grupy 1 na stanowisku dozoru i eksploatacji (do 1kV)
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, elektrotechnika, elektronika, mechatronika)
  • znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego na poziomie B1
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie we wdrażaniu i użytkowaniu systemów CMMS
  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu wtryskarek
  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata oraz możliwość zakupu posiłków w kantynie pracowniczej w atrakcyjnych cenach, darmowy parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • bonus do 3000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uznaniowe
  • parking dla pracowników
  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: „WAGO dla zdrowia", „Rowerowe WAGO”, „WAGO Running Team” oraz wiele innych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • WAGO dla zdrowia
  • Rowerowe WAGO
  • kawa / herbata
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej, ubezpieczenia oraz dostęp do platformy benefitowej WorkSmile
  • dedykowane szkolenia
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • platforma benefitowa WorkSmile
  • elastyczny czas pracy
O firmie

Łączymy to, co ważne: ludzi, technologie, pasje

Od 70 lat na światowych rynkach i 30 lat w Polsce produkujemy oraz dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj